Disney Magic Kingdoms

Ücretsiz oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 451 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Gameloft.
Sıra dışı ve sonsuz disney park eğlence merkezleri burada mevcut. Nereler mi dersiniz, VOL-İ'nin Evi, Tekgöz Sushi gibi tamamı bizzat bulundukları filmlerden esinlenmiş ve sadece bu oyunda görebileceğin şaşırtıcı, yeni eğlence merkezleri!

Bu oyunu ücretsiz indirebilir ya da oynayabilirsiniz. Çocuk sahibiyseniz veya başkalarının cihazınıza erişiminde korkuyorsanız şifre korumasını açık tutmanızı öneririz. Oyunda ilerleyerek, bazı reklamları izleyerek veya gerçek para karşılığında alınabilen sanal para birimleri kullanılarak da oynanabileceğini belirtmek isteriz. Gerçek para karşılığında sanal para satın alımı Windows Phone hesap parolanızı girdiğinizde kullandığınız kredi kartıyla alabilirsiniz. Veya hesabınızla ilişkili diğer ödeme şekilleriyle gerçekleşir. Kredi kartı veya PIN numaranızı tekrar girmeniz istenmeyecektir bu durumda. Windows Phone parolanızı girdiğinizde hesabınıza uygulama içi satın alma yetkisi verilir ve parolanız istenmez. Uygulama içi satın alımları kısıtlamak veya engellemek için cihazınızdaki ayarları değiştirin. Uygulamanın "Yardım" bölümünde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu uygulama reklam mesajları içerir. Oyunu kullanarak çevrimiçi mağaza tarafından sağlanan bu uygulamanın lisans anlaşmasını okumuş, anlamış ve tüm şartlarını kabul etmiş olduğunuzu beyan edersiniz. Parola korumasını devre dışı bırakmak yetki verilmeyen satın alımların gerçekleşmesine neden olabilir.

Reklamlardan kurtulabilirsiniz

Bu oyun Gameloft ürünlerinin reklamlarını içerir. Cihazınızın ilgiye dayalı reklamlar için kullanılan reklam tanıtıcısını cihazınızın ayarlar menüsünde devre dışı bırakabilirsiniz. Bu seçenek Windows Phone 8 ve Windows Phone 8.1'de Ayarlar -> Sistem -> Reklam Kimliği yolu, Windows Phone 10'da da Ayarlar -> Gizlilik -> Reklam Kimliği yolu takip edilerek bulunabilir.Severek oynayacağınız ve ücretsiz indirebileceğiniz Disney Magic Kingdoms oyunu, Disney parklarının heyecanını yaşatacak.

Disney Magic Kingdoms indir
DİĞER SÜRÜMLER